Led Flex 4W E27 Titanium
Omschrijving
Lichtbronnen zijn er in allerlei kleuren en maten. Een lamp moet natuurlijk functioneel zijn, maar de decoratieve functie van een lichtbron wordt ook steeds belangrijker. Wat je ook zoekt met de lichtbronnen van Calex kan je alle kanten op!
LED-standaardlamp
Deze LED lichtbron kan je heel mooi combineren met een lamp met open ontwerp. Door de grijze gloed heeft deze lichtbron een sfeervolle uitstraling, geeft hij extra warm wit licht af en bespaart bovendien energie tot wel 80%. Deze LED-globelamp van Calex heeft een E27 fitting, een maximaal wattage van 4W en gaat tot wel 15.000 uur mee. Met een LED dimmer is deze lichtbron te dimmen, dat ervoor zorgt dat jij jouw lichtbehoefte kan aanpassen aan het moment van de dag of de gewenste sfeer.
Belangrijkste kenmerken
- Kleur: titaniumkleur/grijs
- Soort lichtbron: LED
- Dimbaar met een LED dimmer
- Sfeervolle uitstraling
- Extra warm wit
- Fitting: E27
- Wattage: 4W
- Lumen: 100
Je kunt bij aankoop van dit artikel, het afgedankte, vergelijkbare artikel inleveren in één van onze winkels. Wij zorgen er samen met de uitvoeringsorganisaties voor dat deze afgedankte producten op een duurzame wijze worden afgevoerd en worden verwerkt.
Specificaties
Artikelnummer
4315310EAN nummer
8712879152170Merk
CalexKleur
GrijsMateriaal
GlasProduct afmetingen (cm)
10,9 (h)Dimbaar
JaLichtkleur
Extra warm witLichtsterkte (lm)
136Energielabel 2021
GVermogen (Watt)
4Type fitting
E27Type lamp
LEDKleurtint
ZilverSamenstelling
100% glasFitting
E27 fittingVoltage
240 VBreedte
6 CMLengte
6 CMDoorsnede
60 CMGarantietermijn
24 maandenHoogte
10.9 CMGewicht
0.03 KgVorm lamp
PeerWattage
4 Wt